Tere tulemast Vormsi!
  • Usaldusväärne reisijuht

    Vormsi number üks
  • Huvitav sihtkoht

    Vormsi on väärt külastamist
  • Eesti kõige ilusam saar

    Tule vaata ennast
By - Tule Vormsile

Vormsi majutus: kus Vormsil ööbida?

Kui sul ei ole just juhuslikult sugulasi-sõpru Vormsil, kuid soovid seda saarekest lähemalt uurida, ei pea ööbimispaiga üle väga palju muretsema, kuna Vormsi saarel on mitmeid majutuskohti. Alljärgnevalt teeme kiire ülevaate olulisematest paikadest, kus saad öösel puhata päevastest seiklustest.

Elle-Malle Külalistemaja

See õdus külalistemaja on tegutsenud juba 1994. aastast saati ning on seega Vormsi vanim aastaringselt tegutsev majutuspaik. Suveperioodil on külalistemaja avatud kogu aeg, väljaspool hooaega tuleb leppida kokku majutusaeg, kuid igal juhul on Elle-Malle Külalistemaja alati külalistele olemas.

Külalistemaja kompleksi kuulub 3 kaunist maja, mis mahutavad kuni 20 külalist. Lisaks majutusele pakutakse ka toitlustust, transporditeenust, giiditeenust ning kõike muud, mida on vaja selleks, et saada terviklik Vormsi kogemus.

Norrby apartmendid

Privaatse asukohaga Norrby apartmendid on moodsad ning sisaldavad kõiki mugavusi, mida võiksid vähegi soovida (sealhulgas WiFi ja TV-ühendus). Kompleksi kuulub 3 apartmenti, mis kokku mahutavad kuni 30 külalist. Norrby apartmendid on eriti suunatud gruppidele ning võtavad meeleldi vastu ka kooliperesid.

Sarapuu Puhkemaja

Sarapuu Puhkemaja on veel üks mitmest kaunist majutuspaigast, mis on avatud aastaringselt. Külastajate jaoks on saadaval kahe magamistoaga maja, mis mahutab kuni 6 inimest. Soovi korral on võimalik tellida ka hommikueine, kasutada saab väligrilli, mängumaad ja palju muud mugavat. Kõikide võimaluste tõttu on Sarapuu Puhkemaja eriti sobiv lastega peredele.

Hullo hostel

Nagu mitmed teisedki Vormsi majutuspaigad on ka Hullo hostel avatud hooajal: aprillist oktoobrini. Hostelis pakutakse toitlustust, majutus ja telkimisvõimalust gruppidele. Tubasid on kokku 10, voodikohti 20 ning kõigele lisaks on olemas isegi spetsiaalne koht matkabussi jaoks.

Hullo hostel võtab meeleldi vastu ka kooligruppe, seega miks mitte külastada Vormsi saart terve klassiga!

Rumpo Mäe talu

Hilise sügiseni saab veeta mõnusat puhkust ka Rumpo Mäe Talus, kus on öömaja võimalik saada lausa 36 inimesel. Paik on eriline oma seminariruumide poolest, mida saavad kasutada ettevõtted seminaride või õppepäevade korraldamiseks. Koostöös partneritega pakub talu ka giiditeenust, purjekasõitu, vibulaskmist ja muid õpitubasid.

Suvel on avatud ka muid majutuspaiku lisaks ülalmainitutele ning kauni ilma korral on võimalik Vormsil ka telkida. Telkimiseks on saarel spetsiaalne telkimisala Sviby’s – tegemist on avaliku telkimisplatsiga.

Nagu näed, siis majutusega ei tohiks probleeme tekkida. Ükskõik, kas otsid ööbimispaika perele või suuremale grupile, Vormsi saarel on mitmeid sõbralikke võimalusi igaks vajaduseks.

Lisa kommentaar

Your email address will not be published.
*
*

eighteen − thirteen =